Regulamin

Regulamin NERWIA2.pl

 

Zasady ogólne:

d5IgcMU.png Korzystanie z serwisu oznacza akceptację poniższego regulaminu (forum nie jest częścią serwisu).
d5IgcMU.png Każdy Użytkownik serwisu powinien zapoznać się z niniejszym regulaminem.
d5IgcMU.png Nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu będzie skutkowało blokadą lub usunięciem konta.
d5IgcMU.png Administrator może zmienić w każdej chwili treść regulaminu.
d5IgcMU.png Administrator może udzielić pomocy każdemu Użytkownikowi, gdy ten wyśle swoje zgłoszenie na support
d5IgcMU.png Każde zgłoszenie do Supportu należy pisać starannie i z zachowaniem zasad netykiety. Zgłoszenia zawierające wulgaryzmy bądź inne niedozwolone treści będą zamykane bez odpowiedzi.
d5IgcMU.png Administrator ma prawo do zablokowania możliwości wysyłania zgłoszeń na Support przez Użytkownika bez wcześniejszego upomnienia jeśli łamią one Regulamin. W wypadku, gdy Użytkownik nie stosuje się do zaleceń Administracji i celowo utrudnia jej pracę, również ma ona prawo do nałożenia blokady z wcześniejszym poinformowaniem i upomnieniem.

 

Prawa użytkownika:

-Zabronione jest ustawianie nazw użytkowników które mogą obrażać innych, jak i zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie lub treści naruszających zasady współżycia społecznego.
-Zabronione jest używanie nazw użytkowników, które można uznać za próbę podszywania się pod inną osobę publiczną, osobę z administracji lub innych instytucji (reklamy innych serwisów itp.)
-Zabrania się pisania na czacie treści które mogą obrażać innych, jak i zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskich lub treści naruszających zasady współżycia społecznego.
-Użytkownik serwisu zobowiązuje się do samodzielnego przechowywania swoich danych dostępowych do konta w bezpiecznym miejscu.
-Przekazanie hasła innym użytkownikom i osobom trzecim jest zabronione. Zakazane jest również proszenie lub inne czynności mające na celu zdobycie hasła lub danych do konta od innych użytkowników.
-Użytkownik wpisuje swoje dane logowania wraz z hasłem tylko w miejscu do tego wyznaczonym w serwisie. Administracja nigdy nie prosi o udostępnienie hasła.
-Każdy użytkownik ponosi odpowiedzialność za swoje konto.
-Administracja nie odpowiada za stratę / zapomnienie hasła.
-Każdy użytkownik jest zobowiązany do podania poprawnych danych przy rejestracji, które będą pomocne przy kontakcie z Administracją. 
-Zabrania się pisania na czacie,sklepie w grze wiadomości typu "Sprzedam konto/postać/yang/eq/sm" itp. za wszelakie możliwe formy realnych pieniędzy.
-Użytkownik serwisu ma obowiązek odpisać administracji gdy wykonuje jakąkolwiek czynność w grze.
-Użytkownik nie może reklamować innych serwisów tego rodzaju, serwerów teamspeak oraz for interentowych.
-Użytkownik ma prawo odwołać się od blokady nałożonej przez Administratora.
-Użytkownik nie może obrażać administracji.
-Użytkownik dokonuje wymian między innymi użytkownikami serwisu na własną odpowiedzialność i administracja nie odpowiada za wyrządzone szkody przez osoby trzecie.
-Użytkownik jest zobowiązany do natychmiastowego zgłoszenia błędu serwisu, w przypadku jego zatajenia lub wykorzystania może nastąpić stała blokada konta i wszystkich powiązanych kont.
-Użytkownik nie może działać na szkodę serwisu, w takim przypadku Administrator ma prawo zablokować konto Użytkownika.
-Korzystanie z nielegalnego oprogramowania jest surowo zakazane i grozi stałą blokadą konta głównego i powiązanych.
-Zabronione jest używanie botów, skryptów, symulatorów klawiatury i innych programów ułatwiających lub automatyzujących rozgrywkę.
-Zabrania się wchodzenia w ścianę, most, wodę i poza obszar swobodnego dostępu.
-Zabrania się zbijania bossów w ścianie, moście, wodzie i poza obszarem swobodnego dostępu. 
-Zabrania się podszywania pod administratora lub innego użytkownika serwisu. Każda taka próba będzie karana stałą blokadą konta.

 

Prawa i obowiązki administracji:

d5IgcMU.png Administrator ma obowiązek zadbać o bezpieczeństwo wrażliwych danych Użytkownika, które zostały podane podczas rejestracji.
d5IgcMU.png Administrator może nakazać podania loginu lub maila danego Użytkownika.
d5IgcMU.png Administrator nigdy nie będzie wymagał podania hasła lub pinu podczas rozmowy z Użytkownikiem.
d5IgcMU.png Administrator traktuje każdego użytkownika na równi.
d5IgcMU.png Administrator nie ma obowiązku zwrócenia zawartości konta w wyniku błędu serwisu lub kradzieży przez osobę trzecią.
d5IgcMU.png Administracja może zablokować lub usunąć konto użytkownika bez podania przyczyny.
d5IgcMU.png Administratorzy są osobami zarządzającymi serwisem. Decyzje Administratorów są ostateczne.
d5IgcMU.png Wszelkie pytania, reklamacje, propozycje i zastrzeżenia należy wysyłać poprzez System Zgłoszeń lub kierować do Administratorów serwisu.
d5IgcMU.png Serwis jest własnością administracji serwisu, wliczając w to konta oraz całą ich zawartość.

 

Dotacje i płatności:

d5IgcMU.png Serwis można wspierać poprzez dobrowolny zakup konta VIP, które obowiązuje na forum.
d5IgcMU.png Do każdego konta VIP w zależności od kwoty płatności przyznawane są gratisowe punkty, za które możemy wykupić dodatkowy dostęp do usług premium przy koncie VIP.
d5IgcMU.png Płatności (Przelew, Paysafecard) są obsługiwane przez serwis Cashbill.pl, w razie problemów z daną transakcją prosimy o kontakt z naszym Supportem lub złożenie reklamacji na stronie: https://www.cashbill.pl/kontakt#formularz
d5IgcMU.png Pieniądze nie są zwracane przy ewentualnym zamknięciu działalności serwisu lub blokady konta.

 

Polityka prywatności:

d5IgcMU.png Serwis korzysta z usługi Google Analytics od firmy Google Inc. do analizy statystyk. W tym celu stosujemy tzw. pliki „cookies”, czyli pliki tekstowe, które zapisywane są na komputerze użytkownika. Informacje są przekazywane na serwer Google w USA i tam są przechowywane. Użytkownik może ograniczyć zapisywanie cookies przez zastosowanie odpowiednich ustawień w przeglądarce internetowej.
d5IgcMU.png Serwis przetwarza takie dane jak: login, adres email, adres IP, numer PIN w celach weryfikacyjnych użytkownika. Podane przez użytkownika hasło jest odpowiednio szyfrowane i przechowywane.
d5IgcMU.png Serwis wykorzystuje dane udostępnione przez użytkowników tylko i wyłącznie podczas korzystania ze strony, logowania, rejestracji, ewentualnie przy zakupie usług płatnych.
d5IgcMU.png Dane są przechowywane przez okres niezbędny do świadczenia usługi żądanej przez Użytkownika, lub też przez okres określony przez cele opisane w niniejszym dokumencie. Użytkownik może zawsze poprosić Administratora Danych o zawieszenie lub usunięcie danych.
d5IgcMU.png Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
d5IgcMU.png Użytkownik ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
d5IgcMU.png Administrator zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi Użytkownika i nieudostępniania tych danych osobom nieuprawnionym oraz do należytego zabezpieczenia tych informacji przed dostępem wszelkich osób nieuprawnionych. Administrator nie możesz wykorzystywać tych danych w celach innych niż wskazane w Regulaminie.

 

Postanowienia Końcowe

d5IgcMU.png Niniejszy regulamin zawiera zbiór praw, informacji i obowiązków które musi znać każdy Użytkownik serwisu.
d5IgcMU.png Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości reklamowych/newsletterów poprzez wiadomości email oraz facebook.
d5IgcMU.png Zastrzegamy sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w dowolnym miejscu i czasie z uprzednim poinformowaniem o tym użytkowników.
d5IgcMU.png Wpłaty dokonywane za pośrednictwem usług: Przelew, Karta, PayPal, Paysafecard dokonywane są dobrowolnie a formą gratyfikacji ze strony serwisu jest nadanie statusu konta VIP na naszym forum oraz nadaniu gratisowych punktów danemu Użytkownikowi.

 


Dane właściciela forum oraz odbiorcy płatności:
Entergames Karol Zalewski
NIP: 9482601196

Ranking
1
20 lvl
2
20 lvl
3
20 lvl
4
20 lvl
5
20 lvl
6
20 lvl
7
20 lvl
8
20 lvl
9
20 lvl
10
20 lvl
1
105 lvl
2
105 lvl
3
105 lvl
4
105 lvl
5
105 lvl
6
105 lvl
7
105 lvl
8
105 lvl
9
104 lvl
10
104 lvl